مانا سیستم گلستان

7000 3422 017 

8000 3422 017 

3939 171 0911 

aboutus.jpg

شرکت فنی و مهندسی مانا سیستم گلستان به عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش  سیستم های برق اضطراری UPS شرکت پرسو الکترونیک  (بدون وقفه،صدا و آلودگی)  و  نمایندگی استابلایز های(تثبیت کننده ولتاژ) شرکت امگا (ساخت کره) مجهز  به سروو موتور در استان گلستان با 8سال سابق فعالیت حرفه ای می باشد که از این رو با توجه به حساسیت دستگاه های الکترونیکی به قعطی و نوسانات  انرژی الکتریکی(برق) جهت رفاه حال بیشتر مراجعه کننده ها و ارباب رجوع و تسهیل امور مربوطه، فروش ویژه یو پی اس ،استابلایزر و دیزل ژنراتور در توان های مختلف،را با تهسیلات ویژه و خدمات پس از فروش واقعی و گارانتی کاملا رایگان آغاز کرده است. این سیستم ها هم اکنون در کلیه ادارت،ارگانها،مراکز پزشکی و.... در حال کار می باشند که ار خصوصیاتUPS می توان به کم حجم بودن آن،بدون نیاز به نگهداری،بدون هر گونه آلودگی،نصب سریع و هزینه پایین ،استابلایزرهای دارای سروو موتور به جای استابلایزرهای رله ای که ایجاد کننده نویز و هارمونیک در شبکه برق می باشد و دیزل ژنراتور با نصب استاندارد و دارای محفظه ضد صدا و قابل نصب در محیط باز و طراحی و تولید انواع تابلوی برق صنعتی،تجاری،اداری و پزشکی طبق استاندادر  و استفاده از تجهیزات و قطعات صددرصد اصل و  اشاره نمود.

از نقاط قوت شرکت مانا سیستم گلستان  می توان به بخش خدمات پس از فروش شرکت اشاره نمود که در دو شهر استان ،گرگان(شهرک حافظ به عنوان انبار تجهیزات و خیابان شالیکوبی عدالت9 ،پاساژ قاسمی،طبقه 3 واحد 4 به عنوان دفتر فروش گرگان) و علی آباد مستقر می باشند که بصورت شبانه روزی با کادری مجرب و مجزا از بخش فروش آماده خدمات رسانی (مرکز استان کمتر از 2 ساعت و سایر شهر ها کمتر از 24 ساعت) می باشند که هم اکنون نگهداری یو پی اس های برخی از بانکهای استان(کلیه شعب) را بر عهده دارد. قسمتی از رزومه فروش در استان گلستان و تاییده های مربوط به UPS های پرسو ، ضمیمه می باشد. در خاتمه به عرض می رساند این شرکت در زمینه تجهیزات شبکه کامپیوتری در دو بخش اکتیو و پسیو اعم از مشاوره ،طراحی، فروش و پیاده سازی با برندهای سیسکو، لگراند، یونیکام و ... مشغول به فعالیت می باشد که آماده همکاری با شرکت و اداره ها می باشد شماره همراه 3939 171 0911  و 3653 975 0911آماده جوابگویی به سئوالات  فنی  از ساعت 8صبح تا 9 شب می باشد. هم اکنون این شرکت ،نمایندگی رسمی و انحصاری شرکتهای زیر را دارا می باشد:

1- شرکت صنایع پرسو الکترونیک:

یکی از بزرگترین تولید و وارد کننده یوپی اس و بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش در ایران می باشد که نماینده انحصاری یوپی اس های شرکت نیوویو سوئیس ،متا سیستم ایتالیا و پاورکام تایوان و باطری های گاز المان در ایران می باشد.


2- شرکت همند نیرو گسیل:

نمایندگی انحصاری باطری لئوک در ایران،نمایندگی انحصاری یوپی اس های جنرال الکتریک سوئیس و اینفسک فرانسه